Nutricia heeft Delmeco Raadgevend Ingenieursbureau benaderd voor advies en consultancy werkzaamheden brandveiligheid. De werkzaamheden zijn gericht op sprinklerinstallaties, brandmeldinstallaties, ontruimingsinstallaties, blusgasinstallaties en brandcompartimentering.

Delmeco heeft de advies en ingenieursdiensten uitgevoerd voor de realisatie van de brandmeld- en ontruimingsinstallatie in diverse bouwdelen bij Nutricia, waaronder Fabriek 1 en de nieuwe portiersloge.

De opdracht bestond voor de vakdiscipline brandveiligheid uit de volgende onderdelen:

  • Het omschrijven van de BMI en OAI in een technische beschrijving/ bestek
  • Het opvragen van offertes
  • Beoordelen van offertes en opstellen van het investeringsbudget
  • Het assisteren bij de aanbesteding
  • Het coördineren en beoordelen van ontwerptekeningen en berekeningen
  • Afstemming met opdrachtgever en inspectiebureau
  • Implementatie digitaal brandweerpaneel
  • Ontwerp en coördinatie glasvezelverbindingen (netwerk van brandmeldcentrales)
  • Coördinatie items initiële inspectie en afronding

De verantwoordelijkheid van Delmeco  binnen dit project is van de ontwerpfase tot en met aanbestedingsgereed en het projectmanagement van de uitvoeringsfase tot en met de oplevering.

Opdrachtgever:       

Nutricia NV is een onderneming in de voedingsmiddelenindustrie als onderdeel van de Danone groep. Nutricia is marktleider op de Nederlandse markt voor klinische voeding. Met producten van de merken Nutrini, NutriniDrink en NutriniMax is zij de specialist op het gebied van speciale enterale voedingen voor kinderen.